RPG ~~

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Zi insorita

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Urmatorul
AutorMesaj
Bilbo Lance

Data de înscriere : 21/11/2010

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:02 pm

L-am ascultat si apoi am vazut ca ma pot oprit. Mi-am luat mainile de pe spatele sau, dar am ramas pe picioarele sale.
-Pai si te-ai dus la control? Il intreb ridicandu-ma de pe el, privindu-l. Te ajut sa le strangi? L-am intrebat in timp ce-mi legam mai bine prosopul, caci aproape imi cadea.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:04 pm

-Nu m-am mai dus...mai mult ma enervez la consult asa ca prefer sa stau zile in sir in pat
Spun ridicandu-ma de pe canea,stand in sezut,indreptandu-mi spatele.Era mult mai bine acum
-Nu,lasa,ma descurc.AI facut destule pentru mine.Merci
Spun reluandu-mi treaba
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:06 pm

Stramb din gura cand aud ca nu s-a dus la doctor.
-Ai ghinionul ca tocmai cu mine te-ai intalnit si mie imi cam pasa de oameni. Ridic din umeri. Asa ca daca maine cand ma trezesc nu ma doare capul te caut prin tot caminul si te trag la control. Spun zambindu-i inocent.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:09 pm

Imi indrept privirea spre el,fixandu-l patrunzator.Ranjesc in coltul gurii cand aud ce spunea,lasandu-mi la iveala unul dintre caninii ascutit
-Da,vezi sa nu.Abia astept s-o vad si pe asta
Spun ironic terminand de curata,punand piesele la locul lor,in servieta
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:11 pm

Ridic o spranceana.
-Ne vedem dimineata atunci. Ii fac cu ochiul. Sa te pregatesti de control si daca incerci sa fugi din camin am sa te gasesc. Spun sigur pe mine si ma duc la scari, urcandu-le spre camera mea.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:13 pm

Il privesc oarecum irat,ridicand o spranceana.Pustiul asta chiar vorbise serios sau ce?oricum,era tarziu si imi era somn.Am strans repede ce am mai avut de stransducand totul in camera mea.Intru inauntru,inchizand usa in urma mea.AM pus lucrurile la locul lor,ramanand apoi in boxeri,intinzandu-ma pe pat.Masajul ala chiar m-a ajutat nu gluma
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:15 pm

Dupa ce am intrat in camera mi-am tras repede boxerii pe mine si m-am intins in pat. Cand dormeam dupa o betie mereu dormeam cu fata-n jos, caci asa nu mai simteam ca se invarte totul cu mine.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:17 pm

In scurt timp am adormit,lasandu-ma purtat de vise.La mine nu se putea pune problema ca nu aveam somn,mereu dormeam dus chiar daca afara era uragan sau sfarsitul lumii.Orele treceau cu repeziciune,simtindu-ma din ce in ce mai bine,ins ainca obosit,ins anu era problema,timp ca sa dorm aveam destul
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:19 pm

Somnul m-a furat repede si, ca deobicei dupa betie, nu aveam vise. Am fost trezit cand soarele a rasarit, atintindu-si razele exact spre fata mea, caci acum eram cu fata-n sus. Am deschis un ochi si m-am uitat la ceasul de pe perete. prea devreme asa ca m-am culcat la loc.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:22 pm

M-am intors cu fata-n sus,stand intins pe tot patul,continuand sa dorm.In camera mea mereu era intuneric bezna caci aveam geamurile pictate in negru,ca soarele sa nu-mi mai deranjeze ochii.Nu stiu daca visam caci,nu vedeam decat intuneric si un somn bun
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:26 pm

Am mai dormit cam o ora si jumatate, aproape doua, apoi m-am trezit. Cand m-am ridicat in fund am observat ca nu ma durea capul asa ca am zambit fericit.
-Yay. Zic vesel si ma ridic din pat.
Telefonul imi era pe noptiera asa ca l-am luat, trimitand un mesaj lui Ady sa-mi faca programare pentru azi la doctorul ce l-a consultat si pe el.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:29 pm

Pentru mine era al naibii de devreme sa ma trezesc.Daca ceasul nu era 4 dupa-amiaza nici vorba sa-mi deschid ochii.Stateam intins pe tot patulfrecandu-mi din cand in cand nasul caci ma manca,fara sa ma trezesc,stand in nesimtirea mea continua
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:32 pm

Mi-a trimis mesaj inapoi ca trebuia sa fiu acolo la 2 dupa-amiaza. Deci insemna ca pe la 1 , 1 jumatate trebuia sa plecam de aici. Am inceput sa-mi caut haine cu care sa ma imbrac. Am ales o pereche de pantaloni, mulati, simpli, de culoare albastra si un tricou mai larg, ce-mi venea pana peste fund, negru.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:33 pm

Telefonul incepuse sa-mi sune in draci insa nici ca m-am trezit sa rapsund.Imi placea melodia,asa ca nu ma deranja cu nimic,pe deasupra,Black Veil Brides era trupa mea preferata asa ca puteam dormi linistit si incontinuare
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:37 pm

Am facut un dus, m-am imbracat, mi-am aranjat parul si cand ma uit la ceas vad ca e deja 12. Oare tipul se trezea repede? Mai bine ma duceam acum, dar inainte trebuia sa aflu unde sta. Mi-am luat telefonul si am iesit din camera, ducandu-ma la cel ce se ocupa de camin
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:39 pm

Intr-un final telefonul se oprii din sunat.Pacat,incepuse chiar sa-mi placa melodia si mai mult.M-am intors cu fata-n jos,continuand sa dorm,uneori intrebandu-ma asa,in sinea mea,oare cat era ceasul de inca ma simteam atat de obosit
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:41 pm

Am aflat repede unde isi are baiatul camera, dar am fost avertizat ca nu se va trezi in niciun caz acum. Mai vedem noi asta. M-am dus la el la usa si am inceput sa bat puternic in ea.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:43 pm

Pacat de pusti,in caz ca nu stia nimic din zgomotele lui nu ma puteau trezii.Aveam un somn adanc,ciudat,de nici sirele masinii de politie nu m-ar putea trezi daca ar vrea.Sa fim seriosi,dupa atatea nopti nedormite cum sa ma trezesc asa devreme?
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:47 pm

Am vazut ca nu merge asa , m-am intors in camera mea, cautand un card de credit. Am gasit repede unul, care oricum era gol. M-am intors la usa baiatului si m-am aplecat pe vine, incercand sa deschui usa cu cardul, trebuia sa-mi iasa, chiar daca era doar a treia oara cand faceam asta.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Mar Noi 23, 2010 6:17 pm

M-am intors din nou cu fata-n sus,bretonul fiind prins cu o multime de clame ca sa nu ma deranjeze in timp ce-mi dormeam somnul ''nesfarsit'' sau pana pe la vre-o 3-4 mai exact.In mintea,cuvintele pustiului de-aseara inca isi croiau drum facandu-ma sa chicotesc prin somn,amuzat
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Mar Noi 23, 2010 9:04 pm

Am zambit vesel cand am reusit sa-i deschid usa, am pasit incet in camera si am inchis usa in urma mea. Il vad pe baiat dormind linistit. Hmm.... Ce metoda sa aplic? Sa-l zdruncin pana se trezeste? Sa-l ud cu apa sau sa sar pe el? A treia momentan. Hotarasc si ma apropii de patul sau, sarind deodata peste el, aterizand cu capul pe pieptul sau.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Mar Noi 23, 2010 9:05 pm

Desii am simtit vag aceea saritura,nu m-am deranjat sa ma trezesc.Dar mi-am frecat putin nasul caci iar ma manca,vazandu-mi in contonuare de somnul meu linistit.Acum chair ca imi era mila de pusti si incercarile lui insa nu stia in ce se baga
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Mar Noi 23, 2010 9:08 pm

Maresc ochii. Chiar nu s-a trezit? Ma ridic din pat si fug repede in baia femeii de servici de la camin, aducand o galeata. Ma duc in baia baiatului si o umplu de apa rece. Trebuia sa se trezeasca asa nu? M-am intors in camera si am aruncat toata apa pe fata tipului.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Mar Noi 23, 2010 9:11 pm

Bine,acum chair nu mai era de gluma.Cand am simtit apa iaia rece ca gheata,mi-am deschis brusc ochii ridicandu-ma rapid din pat.Mi-am indreptat nervos privirea spre cel ce facuse asta vazand cine era
-Tu...ce naiba cauti aici si de ce sunt ud leoarca???
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Mar Noi 23, 2010 9:15 pm

Am lasat galeata jos, uitandu-ma la tip.
-Esti ud leoarca pentru ca te-am stropit cu apa. Nu era clar? Intreb de parca era ceva normal de facut. Si imbraca-te odata ca programarea e la 2! Ii spun asezandu-ma turceste pe un fotoliu.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Zi insorita   

Sus In jos

Zi insorita
Sus 
Pagina 4 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Criminal Minds :: It's time for fun :: Piscina-
Mergi direct la: