RPG ~~

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Zi insorita

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Urmatorul
AutorMesaj
Vin Vanity

Data de înscriere : 21/11/2010

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 8:55 pm

L-am privit scurt pe pusti,mirandu-ma cat de beat putea sa fie.Cu siguranta ii placea viata,il intelegeam,si eu veneam in unele seri mai ceva ca el.In asta se intampla demult,inainte sa ma operez.Ma intorc la treburile mele,incepand sa desfac masina de tatuat in bucatele,curatandu-le pe fiecare in parte de cerneala folosita,incruntandu-ma din cand in cand din cauza acelei dureri nesuferite
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 8:59 pm

Am reusit sa ajung la baie, rasufland usurat cand am deschis usa si nu am cazut, chiar daca mai aveam putin. Nu am mai inchis-o si am pasit in incapere. M-am sprijinit cu spatele de perete, dandu-mi jos tricoul, incepand sa ma chinui sa ma deschei la pantaloni
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:04 pm

Imi sterg fruntea,continuandu-mi treaba nestingherit,insa fiind putin ingrijorat de starea pustiului.Nu cred ca o ducea prea bine momentan.
-Doamne,la ce ma gandesc??!!
Acum am ajuns sa ma gandesc la un pusti de care nu aveam nimic habar?Ce naiba era cu mine?
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:06 pm

I-am dat dracu de pantalonii, caci nu reuseam sa deschid cureaua. M-am uitat la cabina de dus, aceasta incepand sa se clatine. Am inchis pentru cateva clipe ochii si am intrat in ea, asezandu-ma in fund, cu spatele lipit de un perete. Am dat drumul la apa rece, caci trebuia sa ma trezesc, macar cat sa urc scarile.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:09 pm

AM oftat adanc,oprindu-ma din ceea ce faceam.M-am ridicat de pe canapea,apropiindu-ma incet si silentios de usa baii,sprijinindu-ma pentru o clipa de ea.Il priveam atent pe pusi parca vazandu-ma pe mine in locul lui.Nu alesese tocmai un drum corect daca era in halul asta.M-am apropiat incet de el,dandu-mi banderola jos ce o aveam la incheietura manii drepte,aplecandu-ma asupra lui,incepand sa-l dezbrac
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:11 pm

Aveam ochii inchisi si capul lasat in jos, din cauza sunetului provocat de apa nu mai auzeam nimic in rest. Deodata am simtit mainile cuiva pe mine, incercand sa ma dezbrace. Am tresarit imediat, deschizandu-mi ochii. L-am vazut pe baiat, dar prima reactie a fost sa-mi strang picioarele la piept, impingandu-ma cat mai mult in perete. Ce vroia? Daca vroia sa ma violeze? Nu, nu vroiam asta, nu din nou. Il priveam speriat, incapabil sa scot vreun cuvant.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:13 pm

Am observat reactia pustiului insa nu m-am oprit,pastrandu-mi calmul si acel aer de indiferenta
-Calmeaza-te,nu-ti fac nimic
Spun cu o voce blanda,foarte ciudata si pentru mine.L-am lasat in pielea goala,potrivind putin apa ca sa nu raceasca,stiind ca la temperatura potrivita acum avea sa-i fie mai bine.Il las in pace,indepartandu-ma de cada,luand un prosop,incepand sa-mi sterg mainile si parul care se udase
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:17 pm

Baiatul a continuat, nu i-a pasat de faptul ca eu eram speriat pana la moarte. Totusi tonul ce l-a folosit cu mine m-a relaxat, lasandu-l in voie sa ma dezbrace. Am vazut, defapt simtit ca a schimbat si temperatura apei.
-Mersi. Ii spun fara sa-l privesc, avand ochii inchisi si capul ridicat, lasand apa sa curga in voie.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:20 pm

-Mai bine ai avea grija de tine inloc sa-mi multumesti
Spun cu acelasi ton,continuand sa-mi usuc parul,fiind acum complet ciufulit.De ce l-am ajutat?Nici eu nu stiam sa raspund la intrebarea asta,pur si simplu asa am simtit si asa am facut,fara vre-un motiv anume,poate
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:22 pm

-Iti raman dator. I-am spus lasandu-mi capul in jos, pentru a-mi putea deschide ochii.
M-am sters de apa si m-am ridicat in picioare. Am ramas asa, sprijinindu-ma cu spatele de peretele cabinei. Inca putin si eram in stare sa urc scarile.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:25 pm

-Nu trebuie
Spun indreptandu-mi privirea spre el.Acum ca imi vazuse culoarea ochilor,nu mai aveam de ce sa ma ascund,Daca nu a spus nimic pana acum poate nu va spune nici de-acum incolo
-Te descurci?
Intreb observand ca totusi isi mai revenise putin
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:28 pm

-Da, cred. Spun caci nici eu nu eram sigur daca voi reusi sau nu sa ajung la camera.
Oricum pana la urma trebuia sa reusesc nu? Pana dimineata tot eram in pat. Inchid apa si ies din cabina, inca ma mai balanganeam putin. Ma uit dupa un prosop.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:30 pm

AM apucat un prosop,intinzandu-il pustiului,iesind apoi din baie.Aveam hainele putin ude,mai mult tricoul,ins anu conta.L-am dat jos,ramanand in bustul gol,expunandu-mi dragonul de pe spate sa mai respire si el putin.M-am asezat din nou pe canapea,continuand stersul pieselor,injurand printre dinti caci durerea inca mai era prezenta
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:33 pm

Am zambit cand mi-a dat prosopul si am inceput sa ma sterg, legandu-l apoi in jurul taliei. M-am aplecat putin, pentru a vedea daca telefonul imi era bine. Il scot din pantaloni si rasuflu usurat, inca mergea. Am uitat de banii ce se aflau in pantaloni si am lasat hainele in baie, ducandu-ma spre trepte pentru a urca in camera.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:35 pm

AM oftat adanc,lasand balta treaba pe care o faceam.M-am intins din nou cu ftata-n jos,incercand sa-mi masez spatele.Aveam de gand ca maine sa ma duc la un control.Era prea de tot!Era din ce in ce mai rau,nici nu ma durea in halul asta inainte sa ma operez!Geez,si inca mai aveam atatea de facut si de strans...
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:38 pm

Cand am ajuns la scara m-am uitat la baiat. Mi-am dat seama ca e tatuator dupa uneltele ce le avea prin camera. Era ciudat ca s-a oprit din strans. Se plictisise sau ce? M-am dezlipit de scara, ducandu-ma la canapea.
-Ai patit ceva? Il intreb curios, privindu-l.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:40 pm

Azuindu-l pe pusti,il privesc scurt inchizandu-mi apoi ochii,continuand masajul
-Durere de spate...
Spun scurt si la subiect fara sa o lungesc prea mult.Nici calmante nu mai aveam...grozava sincronizare insa ma bucuram d eun lucru:si anume ca pustiul isi cam revenise,se putea observa cu ochiul liber
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:41 pm

Nu-i mai zic nimic si ma duc in fata canapelei, asezandu-ma apoi pe picioarele sale. I-am dat mainile la o parte de pe spate, incepand sa-i fac eu masaj. Si Ady se ocupase cu tatuaje si il durea si pe el spatele, asa ca m-a invatat sa fac masaj care sa aline durerea.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:43 pm

Simtind ceea ce facea,il priveam cu coada ochiului simtind o senzatie groaznic de placuta cand incepuse masajul.Mi-am dat mainile la o parte,lasandu-le sa atarne una pe canapea,cealalta pe jos atingand podeaua,inchizandu-mi ochii,relaxandu-ma.Cum de se pricepea asa de bine?
-Mmmm...
Gem eu adanc,ranjind slab
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:45 pm

Zambesc larg, fericit ca ii placea. Am continuat, trebuia sa fac si eu ceva pentru el, caci el ma ajutase pe mine.
-Cand iti trece durerea sa-mi zici. Ii spun in timp ce priveam prin camera, la aparatele sale de tatuat
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:46 pm

AM ridicat degetul cel mare in aer,in semn de ''Ok'',ins anu cred ca aveam sa-l las sa termine prea curand.Era al naibii de bine,plus ca durerea disparea din ce in ce mai repede.Daca as fi avut parte de asa ceva tot timpul as fi fost un om fericit si as fi putut face cate tatuaje as fi vrut pe zi
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:49 pm

Mi-am lasat privirea pe dragonul sau, arata chiar bine.
-Ce simbolizeaza? Il intreb curios, sperand ca-si da seama la ce ma refer.
Adoram sa aflu povestea tatuajelor si aveam o multime in minte asa ca nu ma suparam sa o aflu si pe a lui.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:51 pm

-Puterea de a trece peste tot...l-am faut cu ceva timp in urma,cand am crezut ca viata mea nu mai are nici un rost.Eram dependent de alcool,droguri,am suferit o operatie pe coloana si am devenit apoi si dependent de calmante.Nu prea mai vedema un rost sa traiesc insa mi-am dat seama ca gresesc.Puterea de a trece peste orice dependenta...asta inseamna
Spun eu caci nu aveam nimic de ascuns
Sus In jos
Bilbo Lance

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 9:57 pm

L-am ascultat atent, avand grija sa nu fiu prins de poveste si sa opresc masajul.
-Aha. Murmur ganditor. Te doar tare cand faci tatuaj pentru mult timp? Il intreb curios. Nu te-a ajutat cu nimica operatia?
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Zi insorita   Lun Noi 22, 2010 10:00 pm

-Gandeste-te cum ar fi sa simti un cutit infipt de o mie de ori in spate,la nesfarsit.Cam asa ma doare si daca stau ore in sir la un tatuaj nu se mai opreste deloc durerea.Uneori simt ca am facut operatia aia degeaba
Spun oftand adanc,facandu-i semn ca acum se putea oprii
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Zi insorita   

Sus In jos

Zi insorita
Sus 
Pagina 3 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Criminal Minds :: It's time for fun :: Piscina-
Mergi direct la: