RPG ~~

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Who cares about me?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul
AutorMesaj
Vin Vanity

Data de înscriere : 21/11/2010

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Sam Dec 11, 2010 10:59 pm

Il simteam atat de aproape si parca tanjeam dupa mai mult insa stiam ca era imposibil la cum era momentan spatele meu.Il las totusi sa accentueze sarutul,urmandu-i exemplul,simtindu-i mana.Nu ma deranja deloc,ba chiar ma simteam bine in bratele lui.Imi aplec cpaul in directia opusa buzelor lui,scotand un geamat fara voie,strangand usor din ochi.M aintrebam oare ce urmarea pustiul?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Zack Snyder

Data de înscriere : 22/11/2010

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 1:59 pm

Nu ma simteam indeajuns de puternic incat sa imi dezlipesc trupul de al baiatului. Continuam sa imi trec buzele peste pielea pustiului, tinandu-l din ce in ce mai strans de talie. Parfumul lui ma innebunea, sa numai spun si de gemetele sale.Odata expusi caninii mei, il musc usor de gat,trecandu-mi limba peste portiunea muscata. Adoram sa il vad vulnerabil in propriile brate. Imi ridic mana de pe talia sa, prin miscari usoare, ducand-o in jurul gatului sau. Imi las chipul sa coboare odata cu seria de saruturi, pe pieptul pustiului, inchizandu-mi ochii.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 3:22 pm

Am strans usor din ochi cand ma musca,scotat un geamat bine deifinit.Ma simteam atat de lipsit de puteri in bratele lui,atat de vulnerabil si nu intelegeam de ce.Era prima data cand mi se intamplase asa ceva.Mi-am deschis ochii,privind inainte,afisand un zambet slab dar cald.Il imbratisez tandru,mangaindu-i parul
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:01 pm

Simtind mainile lui in jurul propriului corp, las o urma de la ultimul sarut, urcand pana la gat. Portiunea muscata prinse o nuanta de rosu' deschis, lucru ce nu avea sa ramana. Imi duc mana pe obrazul sau, continuand sa il strang din ce in ce mai tare de talie. Imi dechid ochii, vazandu-i zambetul, a carui chip ma fermeca de fiecare data. Ma opresc din orice actiune, lasandu-mi barbia sprijinita pe umarul sau, inchizandu-mi ochii la loc.
-Stii ce? Incep sa regret ca am ales camere separate.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:03 pm

AM chicotit usor cand l-am auzit,jucandu-ma cu o suvita din parul lui negru,privind inainte ganditor
-E destul loc in patul meu
Spun ranjind larg.Daca vroia putea dormi cu mine,oricum eu nu ocupam mult spatiu si,daca as fi visat urat din nou,avea cine sa ma trezeasca si nu m-as mai chinui eu sa o fac
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:11 pm

Ridic o spranceana, deschizand ambii ochi. Cum as fi putut raspunde negativ cand de fapt asta imi doream? Dar.. daca il loveam la operatie? Nu aveam de gand sa fac asta. Trag puternic aer in piept, avand de gand sa imi asum orice posibila consecinta:
-Mai vedem. Acum e timpul sa mergem sa iti alegi haine pentru ca sa te schimbi.
Spun, luandu-l de mana, ca de fiecare data tragandu-l dupa mine. Il duc in camera mea, deschizandu-mi dulapul, rasufland usurat. Ultima oara toate erau aruncate si sincer nu vroiam sa am parte de inca o avalansa. Se pare ca papucii erau pusi in capat iar hainele pe umerase. Dau indiferent din umeri, ranjind larg.
-Alege ce vrei.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:13 pm

Sa inteleg ca nu-si prea dorea asta?oricum,era treaba lui.AM vrut sa-i spun ca nu era nevoie sa faca asta insa deja ma si trase dupa el,ajungand in alta camera.Oftez adanc,apropiindu-ma de dulap,privind hainele,pe rand,analizandu-le atent
-Nu e nevoie sa faci asta,sti?
Intreb privind atent un tricou negru cu imprimeuri pe el
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:20 pm

-Ba da!
Spun, aprobandu-mi afirmatia prin miscari lente din cap. Aveam de gand sa il fac pe pusti sa se simta bine in compania mea. Nu vroiam sa il stiu suparat ca mai devreme ori sa ajunga si el sa ma urasca sau sa ma invinovateasca pentru ceva ce probabil nu aveam de gand sa fac.
-Vreau sa te previn in legatura cu ceva.
Spun, tragand aer in piept, razgandindu-ma ca de obicei.Vroiam sa schimb subiectul, cu oricare altul, indiferent cat de penibil sau neadevarat ar fi.
-Eu nu imi tin mai deloc telefonul deschis.
Ii zic, privind tricou spre care se uita si el. Nu avea gusturi proaste, spre deosebire de altii, care preferau sa se imbrace in roz. Brr!
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:24 pm

L-am privit cu coada ochiul,simtinand imediat cum schimbase subiectul.Imi indrept privirea spre tricou,scotandu-l de-acolo.Era chiar frumos.Acum doar o pereche de pantaloni si ajungea
-Cred ca stiam asa deja insa nu cred ca asta ai vrut sa spui.Nu-mi plac schimbarile de subiect asa ca,ce te framanta?
Intreb apucand si o pereche de pantaloni albi,mulati ce se potriveau perfect cu tricoul,indreptandu-mi privirea spre pusti
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:34 pm

Ah?Eram asa usor de citit? Nu stiam nici asta sa ascund? Halal!
-As prefera sa nu afli acum. Nu as vrea sa te pierd.
Spun, evitandu-i privirea. Cum puteam sa ii spun ceva, fara sa trezesc o noua consecinta? Curiozitatea de cum ar fi reactionat ma framanta, dorinta de a-l tine alaturi fiind mai mare decat de a-i spune adevarul. Oftez, privind hainele alese. Cu siguranta avea gust, nu gluma. Daca ma gandesc ... nu le purtasem niciodata. Nu imi placeau, bineinteles asta inainte de a le vedea combinate...
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:38 pm

-Vorbesti prostii.Poate ca acum nu par ceea ce am fost la inceput insa sunt la fel.Sa ma pierzi?Cred ca glumesti,nu dupa ce m-ai vazut plangand.O sa ma ai pe cap mult timp de-acum incolo asa ca hai,scoate tot ce-ai in tine
Spun apropiindu-ma de pat,punand hainele acolo,incepand sa ma dezbrac
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:46 pm

Stramb din buze, fiind deranjat de insistenta lui.Sincer, chiar preferam sa fi tacut naibii din gura. Cum puteam sa ii spun ceva atat de penibil?
-Pai.. Eu nu imi castig existenta din banii mamei.Au fost niste momente in care m-am certat cu ambii.. De asta si acum mama se ocupa atat de ingrijorata de mine. Sa iti explic pe indelete nu prea pot. Am ajuns de vreo 2 ori la scoala de corectie, o singura data la spital din cauza excesului de droguri si imi castig banii ilegal.
Spun, tragand puternic aer in piept. Toate cele spuse imi blocau aerul, nefiind prea mandru de mine
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 4:49 pm

-Tare
Spun usurat ca asta era.Macar nu eram singurul ce se ocupa cu chestii de-astea
-Eu am ajuns de mai multe ori la spital si,ca spun adevarul,operatia la spate o am din cauza unei batai in care am fost injunghiat si cutitul mi-a atins coloana fisurand-o usor.Inca ma mai ocup de trafic de droguri chiar daca,din cauza la dexintoxicare,am renuntat la ele si la alcool.E un ban in plus pe langa tatuaj,facut usor
Spun dand indiferent din umeri,ramanand acum doar in boxeri
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 5:03 pm

-Ah?
Imi inclin capul intr-o parte privindu-l nedumerit. "Tare?"Cred ca nu ma auzise. Cred ca se pierduse printre propriile cuvinte. Cum naiba reactiona asa? Auzind si restul replicilor, zambesc slab, intelegand in cele din urma reactia pustiului.
-Asa deci.. ai omis sa am anunti acest lucru!
Spun, zambetul de pe buze largindu-se. De parca eu nu facusem la fel.. Imi musc buza cand ii vad trupul in intregime, punandu-mi mana la ochi. Reactionam mai rau ca naiba cand venea vorba de un tip in boxeri, sau dezbracat desigur.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 5:22 pm

-Da?Posibil,nu la toata lumea le spun despre viata sau trecutul meu
Spun dand indiferent din umeri,imbracandu-ma in cele din urma.Hainele mi s-e potriveau la fix si erau chair interesante.Ma bucuram ca gaseisem pantalonii albi altfel tricoul n-ar fi mers cu altceva.M aintorc cu fata spre pusti,vrand sa-i stiu parerea
-Deci?Cum imi sta?
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 5:52 pm

Imi dau mana la o parte, continuand sa practic acel tic :muscatul buzei inferioara.
-Puurfect!
Exclam, pasind spre el. Arata a naibii de bine, astfel eliminand oricare nedumerire in legatura cu relatia noastra.Cine naiba nu s-ar fi uitat la el, mai ales la fizicul lui?Ce-i drept, comportamentul sau la inceput era total opus fata de al meu, lucru ce ma enerva la culme, sa numai zic si de curajul de care dadea dovada. Acum devenise o mica pisica care astepta sa fie iubita. Ah.. ce comparatie mai fac si eu! Se vede ca pustiu isi puse amprenta pe mine..
-Te iubesc mult.. !
Spun, cu greu renuntand la apelativul "pustiule". Realizasem ca nu ii place asa ca incercam sa ma abtin din a-l mai folosi
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 6:59 pm

Chicotesc slab,apropiindu-ma de el.Il privesc in ochi seducator,putin parsiv,ranjind pervers,lasandu-mi coltii la vedere.Imi duc mainile dupa gatul lui,stand aproape de chipul acestuia
-Merci,si sa sti ca si eu te iubesc si poate mai mult decat de tine
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 7:42 pm

Ah! Pustiul asta chiar vroia sa ma scoata din minti. Intotdeauna imi trezea sentimente pe care credeam ca am uitat sa le mai simt. Imi musc buza, simtindu-i mainile dupa gatul meu. In acel moment respiratia mi se ingreuna, simtindu-ma ca un copil de treispe ani care abia descoperise definitia verbului"ä iubi". Conturul buzelor lui ma faceau sa tanjesc dupa un nou sarut, acesta reusind dupa atata timp sa ma rasfete cu propria lui dragoste. Nici nu ma mai credeam ca as fi in stare sa leg o relatie tocmai cu el. La inceput nici ca il suportam, crezandu-l un increzut si jumatate, acest lucru schimbadu-se radical.
-Chiar ai de gand sa ma chinui atat de rau?
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 7:59 pm

-Cine stie,poate ca am...poate ca nu..
Spun jucaus,prefacandu-ma ca-i ofer un sarut,facand doar sa-i ating fugitiv buzele cu ale mele,retragandu-le repede,insa fara sa ma indepartez de el.STtaeam la fel de aproape,vrand sa ma joc putin cu el,parandu-mi-se amuzant cand il vedeam asa
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 8:03 pm

Ah? ce simboliza asta? Sau de fapt.. ce era?Trebuia numit sarut? Dau negativ din cap, sfiind sigur ca pustiu avea de gand sa se joace cu mine, ceea ce ii iesea minunat. Inghit sec, simtindu-mi bataile inimii ce cresteau considerabil si repiratia ce ma dadea de gol:
-Cred ca e momentul sa..sa..
Nu termin, fiind de-a dreptul blocat in jocul pustiului.Nu imi placea deloc. Reusea sa ma faca si pe mine vulnerabil in bratele lui. Stramb usor din buze, ducandu-mi mana dreapta pe obrazul lui
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 8:06 pm

Bine,cred ca exagerasem cma mult insa adoram sa-l vad asa de pierdut printre propiile cuvinte.Chicotesc slab,inchizandu-mi ochii.Ma apropii din nou de el,de data asta oferindu-i un sarut adevarat,la fel de pasional ca oricand,plin de dragoste si tandrete cum il merita.Stateam lipit de el,inca tinandu-mi mainile dupa gatul lui,jucandu-ma cu parul acestuia
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 8:10 pm

Ranjesc larg, reusind sa gasesc razbunarea perfecta. Bineinteles nu aveam cum sa o pun in practica decat peste ceva timp, dar nici ca asta conta prea mult. Opresc sarutul, dand negativ din cap:
-Nehh! Ai fost prea rau. Chiar crezi ca mai capati asa usor un sarut dupa ce te-ai jucat cu mintea mea atat de rau?
Intreb retoric, ranjetul ramanandu-mi pe fata. Ah ce adoram astfel de momente! Dau negativ din cap, asta sperand sa il convinga ca hotararea este luata:
-Poate maine mai primesti unul. Azi nimic.
Mormai, fiindu-mi destul de greu chiar si mie.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 8:12 pm

Imi deschid ochii cand sarutul fusese incheiat brusc,privindu-l cu ochi mari.Ranjesc larg,privindu-l parsiv
-Serios?Bine,daca tu zici
Spun facandu-i scurt cu ochiul,intorcandu-ma cu spatele,atingandu-i mandria cu sezutul meu intentionat,indepartandu-ma apoi de langa el,apropiindu-ma de geam,asezandu-ma intr-o pozitie sexy,provocatoare,privind afara
Sus In jos
Zack Snyder

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 8:16 pm

Imi musc buza, incercand sa nu imi iau cuvantul inapoi. Cum putea pustiu sa intoarca de fiecare data situatia in favoarea lui? Oftez, dandu-mi o palma usoara peste frunte. Putin imbufnat, privesc intr-o parte, stiind planul lui. Ah! Cum dracu vroia sa rezist tentatiei? Cu siguranta aveam sa ma iert cu toate ca imi incalcasem cuvintele, lucru ce ma enerva de fiecare data. Pasesc spre el, intorcandu-i brusc barbia spre chipul meu sarutandu-l cu pofta. Tanjisem prea mult ca sa suport indepartarea de el.
Sus In jos
Vin Vanity

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Dum Dec 12, 2010 8:19 pm

Ce imi placea cand castigam mereu.Pacat ca nu stia insa cand venea vorba de chestii de-astea,puneam pe toti cu botul pe labe.Imi duc mainiel pe umerii lui,raspunzandu-i la sarut,chicotind in sinea mea.Sarmanul,cred ca ma jucasem cam mult cu el
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Who cares about me?   

Sus In jos

Who cares about me?
Sus 
Pagina 14 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Criminal Minds :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: